İletişim

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Bakırcılar Sanayi Sitesi Orkide Caddesi No:3

0212 875 27 81

0212 875 27 81

info@embryolisse.com.tr

Marka

Embryolisse Hakkında

65 yıldan beri doktorlar tarafından formüle edilen ve eczanelerde satılan bir ürün backstage yıldızı olursa.

1950 yılında Paris’te bulunan Saint-Louis hastanesinde cilt sorunları üzerine çalışan dermatolog Dr. Tricot, Lait-Crème Concentré ‘yi yarattı ve o günden beri ‘kült ürün’ olarak adlandırılan bu ürün tüm dünyada milyonlarca adet satıldı.

İşte bu felsefeden yola çıkarak, Embryolisse Labaratuarları aynı gereklilikler, etki ve toleransa sahip, konusunda uzman bir dermokozmetik ürün serisi geliştirdi. Bu uzmanlıktan hız alarak tüm cilt sorunlarını kapsayan bir cilt bakım serisi ve makyaj altı baz ürünleri yaratıldı. Bu harika ürünler yıllardan beri nesilden nesile ‘Güzellik Sırrı’ olarak aktarıldı.

Güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için gerekli olan tüm ihtiyaçlar Embryolisse ürünleri ile karşılandı. Bu eşsiz ürün serisi 1950’den beri hem dermatologların, hem eczacıların hem de makyaj artistlerinin favorisi oldu.

Yüksek Toleranslı ve Güvenilir Cilt Bakımı

Tüm Embryolisse ürünleri patentli formülasyona sahiptir. Farmasötik kontrol atında dermatologlar tarafından formüle edilmiştir ve içerikleri doğru aktif maddeleri doğru oranlarda karıştırarak meydana getirilmiştir.

Güzellik, Doğallık ve Gözle Görülebilen Sonuçlar

Embryolisse formüllerinde shea yağı ve aloe vera gibi doğal içeriklerin yanı sıra, soya proteinleri, balmumu, hyaluronik asit ve kolajen gibi doğaya saygılı aktif maddeler kullanılır.

Tüm bu aktif maddeler cildin temel ihtiyaçlarını karşılar: Cildin sağlıklı ve güzel görünmesi için gerekli içerikler ve su. Cildi tahriş eden içerikler kullanılmaz. Nemlenen ve beslenen cilt daha pürüzsüz, dolgun ve doğal olarak daha güzel görünür.

Ürünlerimizin makyaj profesyonelleri tarafından bu kadar sevilmesinin nedeni budur.