İletişim

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Bakırcılar Sanayi Sitesi Orkide Caddesi No:3

0212 875 27 81

0212 875 27 81

info@embryolisse.com.tr

Embryolisse Hakkında

65 yıldan beri doktorlar tarafından formüle edilen ve eczanelerde satılan bir ürün backstage yıldızı olursa.

1950 yılında Paris’te bulunan Saint-Louis hastanesinde cilt sorunları üzerine çalışan dermatolog Dr. Tricot, Lait-Crème Concentré ‘yi yarattı ve o günden beri ‘kült ürün’ olarak adlandırılan bu ürün tüm dünyada milyonlarca adet satıldı.

İşte bu felsefeden yola çıkarak, Embryolisse Labaratuarları aynı gereklilikler, etki ve toleransa sahip, konusunda uzman bir dermokozmetik ürün serisi geliştirdi. Bu uzmanlıktan hız alarak tüm cilt sorunlarını kapsayan bir cilt bakım serisi ve makyaj altı baz ürünleri yaratıldı. Bu harika ürünler yıllardan beri nesilden nesile ‘Güzellik Sırrı’ olarak aktarıldı.

Güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için gerekli olan tüm ihtiyaçlar Embryolisse ürünleri ile karşılandı. Bu eşsiz ürün serisi 1950’den beri hem dermatologların, hem eczacıların hem de makyaj artistlerinin favorisi oldu.

Yüksek Toleranslı ve Güvenilir Cilt Bakımı

Tüm Embryolisse ürünleri patentli formülasyona sahiptir. Farmasötik kontrol atında dermatologlar tarafından formüle edilmiştir ve içerikleri doğru aktif maddeleri doğru oranlarda karıştırarak meydana getirilmiştir.

Güzellik, Doğallık ve Gözle Görülebilen Sonuçlar

Embryolisse formüllerinde shea yağı ve aloe vera gibi doğal içeriklerin yanı sıra, soya proteinleri, balmumu, hyaluronik asit ve kolajen gibi doğaya saygılı aktif maddeler kullanılır.

Tüm bu aktif maddeler cildin temel ihtiyaçlarını karşılar: Cildin sağlıklı ve güzel görünmesi için gerekli içerikler ve su. Cildi tahriş eden içerikler kullanılmaz. Nemlenen ve beslenen cilt daha pürüzsüz, dolgun ve doğal olarak daha güzel görünür.

Ürünlerimizin makyaj profesyonelleri tarafından bu kadar sevilmesinin nedeni budur.

Devamını Görüntüle

Nemlendirme Cildin En Temel İhtiyacıdır

İyi nemlenmiş bir cilt ışığı daha iyi yansıtır ve daha pürüzsüzdür. Optimal şekilde su tutma yeteneğin sahip bir cilt ışıltılı ve sağlıklı görünen bir ten için ilk adımdır. Makyaj ve fotoğraf sanatçıları bunun farkında oldukları için Lait-Crème Concentré onların bir numaralı güzellik sırrıdır.

Nemlendirme, gündelik hayatta cildimizin karşı karşıya kaldığı dış faktörlere karşı koruma sağlar: sıcak veya soğuk hava, sert sular, güneş ışınları; bunlar ciltte bulunan suyun buharlaşmasına neden olarak cilde donuk ve mat bir görüntü verirler ve cilt tonunda düzensizlik yaparlar.

Yüz ve vücut için nemlendirici bakım serimizi keşfedin.

Keşfedin

Cildi Temizlemek Güzellik Rutininin İlk Adımıdır

Mükemmel olarak temizlenmiş bir cilt pürüzsüz güzelliğe ulaşmanın olmazsa olmazıdır. Cildinizi temizlemek makyaj artıklarından kurtulmanın yanı sıra ciltte biriken fazla sebumu da alarak cildin nefes almasını sağlar.

Cilt temiz ve ferah olur. Cildi yormadan derinlemesine temizlemek cilt bakımında başarının en önemli adımıdır.

Hassas ciltler için formüle edilen temizleyici bakım serimizi keşfedin.

Keşfedin

Kuru Ve Hassas Ciltlerin Beslenmesi Ve Onarımı

Embryolisse’in en güçlü yönü kuru ve hassas ciltlerin özel sorunlarını anlayabilmesidir. Besleyici ve onarıcı serideki tüm ürünlerimiz bu cilt tiplerine özel olarak geliştirilmiştir; en yüksek derecede nemlendirme özelliğine sahip olup aynı anda koruma ve onarma kapasitesine sahiptir. 

Bu özel serideki tüm ürünler hassas cilt tiplerinde, kaşıntı ve tahriş durumlarında cildi yatıştırır ve rahatlatır. Yatıştırıcı merhem dokusu sayesinde cilt tekrar sağlıklı bir görünüme kavuşur ve dış faktörlerden zarar görmez.

Atopik eğilimli ciltler için yeni müttefiklerinizi keşfedin.

Keşfedin

Her Yaşta Doğru Cevap

Embryolisse yaşlanma belirtilerine karşı savaşmak için en iyi yol arkadaşınızdır. Embryolisse anti-aging serisi cildinize ihtiyacı olan içerikleri doğru oranlarda vererek gözle görülür sonuçlar almanızı sağlar.

Sadece nemlendirme yeterli olmadığı zamanlarda anti-aging ürünleri cilde özel çözümler sunar: Kolajen ve hyaluronik asit cilt sıkılığını artırır, antioksidan vitaminler ışıltı verir ve kırışıklık görünümünü azaltır, Omega 9, resveratrol, metabiotik soya ekstreleri cilt yoğunluğunu artırır ve cildi yeniden yapılandırır.

Kendi cildinize uygun en iyi anti-aging ürünlerimizle tanışın.

Keşfedin

Sıfır Kusur ile Profesyonel Görünüm

Başarılı bir makyajın sırrı cildi makyaj için hazırlamakta yatar, bu nedenle makyaj profesyonelleri Lait-Crème Concentré’yi makyaj altı bazı olarak olmazsa olmaz listesine almışlardır.

Embryolisse, makyaj öncesi hazırlık için tam bir seri yarattı: ‘Artist Secret’. Günlük hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak kadınların doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak için adanmış olan bu serideki tüm ürünler ipeksi yapıları sayesinde kadifemsi bir son dokunuş ve ışıltılı bir cilt sunar.

Başarılı bir makyaj için gerekli olan tüm güzellik sırlarını keşfetmeye hazırlanın!

Keşfedin
Mükemmel Bir Cilt Tonu İçin 5 Altın Adım

CİLDİNİZİ UYANDIRIN Temiz bir ciltte ilk adım cillde nemlendirici bir bakım ile masaj yaparak kan dolaşımını artırmak ve cildi uyandırmaktır. Daha yorgun ciltler için yorgunluk izlerini gidercek bir ürün cildi yumuşatır ve ışıltısını geri getirir. BAKIŞINIZLA IŞIK SAÇIN Radiant eye göz çevresine uygulandığında kan dolaşımını artırır, koyu halkaları ve göz altı şişliklerini giderir, göz şeklini keskinleştirir ve ışıltı verir. Daha anlamlı bir bakış için kaş ve kirpik besleyici makyaj öncesi kaş ve kirpikleri belirginleştirerek gözlere daha derin bir ifade katar. CİLT TONUNUZU EŞİTLEYİN Fazla kusurlu olmayan ciltlerde BB krem gözenekleri ve ince çizgileri kapatarak cilt yüzeyini pürüzsüzleştirecektir. Daha kusurlu ciltlerde CC krem tam bir kapatıcı özelliği ile sıfır hatada bir tene sahip olmanızı sağlar. Bu iki ürün aynı zamanda nemlendirir, antioksidan ve UV koruma özellikleri ile yaşlanmayı geciktirir. CİLT GÖRÜNÜMÜNÜ İYİLEŞTİRİN Işıltılı bir görünüm için Radiant Complexion Compact Pudra her durumda ve tüm yıl boyunca uygulanabilir. Yüzünüze, alnınıza, elmacık kemiklenirize hafif dokunuşşlar ile uygulayın, ve cildinizin taze havaya çıkmışçasına ışıldamasına ve ışık saçmasına izin verin. DUDAKLARINIZI HAZIRLAYIN Dudak bakımı iyi bir makyaj için olmazsa olmazdır. Makyajdan önce az bir miktarda Cicalisse kremi parmak ucunuzda dudaklarınıza uygulayın. Emilmesini izin verin ve fazlasını alın. Dudaklarınız pürüzsüz, dolgun, ve yenilenmiş olacak.

Devamını Görüntüle
Nemlendiricinizi Dikkatli Seçmek Neden Önemlidir?

Cildin iyi bir şekilde nemlenmesi cilt yüzeyinin suyu tutması ve suyu kaybetmesi arasındaki doğru denge kurulunca meydana gelir. Cilt bariyerinin görevlerini yerine getirmesi için cildin bütünlüğünü ve nem dengesini sürekli olarak koruması gerekir. Doğru nemlendirme yaşlanmaya karşı en iyi önleyici bakımdır. Karma ve yağlı ciltler daha hafif, çok besleyici olmayan ve matlaştıran dokulu ürünleri tercih etmelidirler. Kuru ve çok kuru ciltler ise daha yoğun ve besleyici ürünler seçebilirler. Makyaj Profesyonnellerine Göre Doğru nemlendirici cildi korur, kızarıklıkları giderir, cilt düzensizliklerini azaltır ve makyajın tüm gün kalıcı olması için iyi bir baz oluşturur. İyi nemlenmiş bir cilt daha taze ve sağlıklı görünür. Başarılı bir makyaj yapmanın ilk adımı budur. Güzellik Sırrı Nemlendiricinizi sabah temiz ve kuru cilde uygulayın, alın, şakaklar ve yüz konturuna uygularken masaj yapın. Böylece epidermiste kan dolaşımı artar, cilt daha yumuşak olur ve canlanır.

Devamını Görüntüle
Gençlik Sermayenizi Koruyun

Yıllar geçtikçe hormonal değişikliklerle birlikte cilt daha kırılganlaşır ve temel besleyici maddelerinin azalmasıyla beraber yaşlılık belirtiler başlar: Cilt toparlayıcı yapılar zayıflar, cilt elastikiyetini ve sağlamlığını kaybeder, incelir ve kırışıklıklar artar. Cilt kuruluğu artar ve dış faktörlerden daha fazla etkilenir. Bu durumda cilde yeniden yapılanması için gerekli aktif maddeleri, antioksidanları geri vermek ve doğru seviyede nemlendirerek beslemek çok önemlidir. Anti aging bakım ürünleri cildin üst katmanını içeriğindeki aktif maddeler ile yeniden yapılandırmayı hedefler: metabiotik resveratrol, AHA, retinol, C vitamini, bitki yağları ve temel yağ asitleri. Cilt hücrelerinin bağlarını güçlendirerek epidermisin yeniden yapılanması, cilt bariyerinde meydana gelen hasarların onarılması cildi dış faktörlere karşı daha güçlü bir hale getirirken yaşlanmayı gecikitir, aynı zamanda cildin daha yumuşak, pürüzsüz, sağlıklı ve genç görünmesine yardımcı olur.

Devamını Görüntüle